תפריט ראשי

אודות החברה
    

שמיר הינה חברה המתמחה בכלי עבודה ידניים, אביזרים נלווים ומוצרי סיכה.

כעסק משפחתי מסור, רמת השרות שלנו גבוהה ואיכותית ביותר, ולידע שלנו בתחום אין אח ורע בישראל. ביטוי לכך, הינו בקשר הממושך עם צה"ל ובשותפות העסקית האיתנה שהולכת וגוברת עם מגוון רחב של מותגים בינלאומיים. שותפות נרחבת זו, מאפשרת מתן מענה מהיר ומדויק לצרכים הספציפיים של לקוחותינו המגוונים כגון מפעלי ים-המלח, משטרת ישראל וחברת החשמל.

אנו מהווים צוות ייחודי המציע מגוון רחב של מותגים באמצעות יבואן יחיד- מבחר ענק תחת קורת גג אחת. התוצאה היא, תמחור אטרקטיבי ביותר, ממותגים בעלי ערך מוסף בעלות נמוכה ועד לפתרונות בעלי מפרט ברמה הגבוהה ביותר. אי לכך, באפשרותנו למצוא את הפתרון היצירתי והמדויק ביותר שיתאים לצרכיו ותקציבו של כל לקוח ולקוח.

החברה נוסדה בשנת 1985 בירושלים כעסק קטן שייבא את המותג Beta Utensili עבור בתי מלאכה, מוסכים ותעשייה מקומית. במהירות, הרחיבה החברה את בסיס לקוחותיה שכולל כיום מספר מהתאגידים הגדולים במדינה. הצלחה זו, אפשרה את המעבר למיקום חדש וגדול יותר בתל אביב בשנת 2005, תוך שיפור הלוגיסטיקה, הגדלת המלאים והעמקת הגיוון.

כיבואן של כמה מהמותגים האירופיים והאמריקאיים הנחשבים ביותר, הקשרים שלנו עם הספקים והלקוחות, היו ונותרו בעבורנו ערך עליון. הם מאפשרים לנו את המשך השיח וההתמקצעות, שמביאים להעמקת הידע שלנו לטובת מתן מענה לצרכים המתפתחים, קטנים כגדולים, של כלל לקוחותינו.

 

 

עקבו אחרינו:
צור קשר
שמיר הספקה טכנית בע"מ
sales@shamirtools.com
03-5614449

שמיר הינה חברה המתמחה בכלי עבודה ידניים, אביזרים נלווים ומוצרי סיכה.

כעסק משפחתי מסור, רמת השרות שלנו גבוהה ואיכותית ביותר, ולידע שלנו בתחום אין אח ורע בישראל. ביטוי לכך, הינו בקשר הממושך עם צה"ל ובשותפות העסקית האיתנה שהולכת וגוברת עם מגוון רחב של מותגים בינלאומיים. שותפות נרחבת זו, מאפשרת מתן מענה מהיר ומדויק לצרכים הספציפיים של לקוחותינו המגוונים

כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות